НЬЮТОН-ПРОМСЕРВІС, ТОВ

Адреса
61058, м. Харків, вул. Чичибабіна, 9, к. 110

Продукція, послуги

Універсальні емалі / Універсальні лаки / Універсальні грунти / Емалі для металочерепиці та профнастилу / Жаростійкі емалі / Емалі для кераміки та емалевих покриттів / Емалі для побутової техніки / Емалі для радіаторів / Декоративні емалі / Емалі ”суперхром” / Флуоресцентні емалі / Емалі для пластику / Грунти для пластику / Автомобільні емалі / Автомобільні емалі ”металік” / Автомобільні лаки / Автомобільні грунти / Лаки для тонування ліхтарів / Акрилові автоемалі / Реставраційні олівці / Фарби для дисків

Рекламна інформація

Компанія «NEW TON» – вітчизняний виробник високоякісних аерозольних фарб та іншої лакофарбової продукції в аерозольній упаковці. Продукція компанії здебільшого використовується під час будівельно-оздоблювальних робіт та під час ремонту кузова автомобілів.

Високу якість продукції «NEW TON» забезпечує 15-річний досвід роботи компанії, високопрофесійний колектив, новітнє обладнання від європейських виробників, власна лабораторія.

Асортимент продукції широкий та здатен задовольнити найвибагливішого замовника. Він об’єднує такі напрями та товари:

• Автомобільні аерозолі (лаки, ґрунти, емалі, антигравій);
• Універсальні емалі, лаки, ґрунти, знежирювачі, флуоресцентні емалі;
• Аерозольні фарби, емалі спеціального призначення (жаростійкі, для сталевих та поцинкованих поверхонь, для побутової техніки, для пластику, для кераміки та емалевих покриттів, для радіаторів).

Продукція «NEW TON» представлена в магазинах по всій території України. Аерозольні фарби «NEW TON» відрізняються стійкістю декоративного покриття до впливу зовнішніх факторів. Продукція виконує не лише декоративну, а часто і антикорозійну функцію.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ35348880
Дата реєстрації22.08.2007
Дата оновлення15.04.2020
Керівник
Терновський Олександр Анатолійович
Кількість співробітників54 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НЬЮТОН-ПРОМСЕРВІС, ТОВ» присвоєно код 35348880.

Керівником підприємства «НЬЮТОН-ПРОМСЕРВІС, ТОВ» є Терновський Олександр Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НЬЮТОН-ПРОМСЕРВІС, ТОВ» — м. Харків, вул. Чичибабіна, 9, к. 110.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «НЬЮТОН-ПРОМСЕРВІС, ТОВ» офіційний сайт: https://newton.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Адреса
61058, м. Харків, вул. Чичибабіна, 9, к. 110
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НЬЮТОН-ПРОМСЕРВІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах