РАНКОВА ЗІРКА, НЕЗАЛЕЖНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
11700, Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Соколина, 8
Керівник, директор
Іванов Андрій Валерійович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ35375672
Дата реєстрації10.09.2007
Дата оновлення04.12.2023
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Увага!

У профілі компанії «РАНКОВА ЗІРКА, НЕЗАЛЕЖНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАНКОВА ЗІРКА, НЕЗАЛЕЖНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 35375672.

Керівником підприємства «РАНКОВА ЗІРКА, НЕЗАЛЕЖНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ» є Іванов Андрій Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАНКОВА ЗІРКА, НЕЗАЛЕЖНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ» — Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Соколина, 8.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «РАНКОВА ЗІРКА, НЕЗАЛЕЖНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах