ВЕНТИЛЯЦІЯ УКРАЇНИ, ТОВ

Юридична адреса
03151, м. Київ, вул. Смілянська, 7
Телефони

Продукція, послуги

Ми надаємо весь комплекс професійних інжинірингових послуг в області проектування, комплектації, монтажу, пуско-налагоджувальних робіт, гарантійного та сервісного обслуговування систем вентиляції, кондиціонування, повітряного опалення.

проектування:
Проектний відділ нашої компанії займається розробкою і проектуванням систем вентиляції, кондиціонування, повітряного опалення будь-якої складності.
Монтаж і сервіс:
Реалізуються ці проекти сертифікованої монтажної групою, яка бере на себе турботу клієнтів про справність і обслуговуванні поставляється нами обладнання. Багаторічний досвід роботи, безліч реалізованих проектів, висококваліфікований штат співробітників дає нам можливість реалізовувати найсміливіші проекти.
устаткування:
Величезний модельний ряд обладнання пропонованого нашою компанією, дозволяє запропонувати клієнтам найбільш оптимальне і збалансоване рішення управління мікрокліматом.

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ35524726
Керівник
Єлєсін Володимир Олексійович
Дата реєстрації23.10.2007
Дата оновлення06.11.2023
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕНТИЛЯЦІЯ УКРАЇНИ, ТОВ» присвоєно код 35524726.

Керівником підприємства «ВЕНТИЛЯЦІЯ УКРАЇНИ, ТОВ» є Єлєсін Володимир Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕНТИЛЯЦІЯ УКРАЇНИ, ТОВ» — м. Київ, вул. Смілянська, 7.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ВЕНТИЛЯЦІЯ УКРАЇНИ, ТОВ» офіційний сайт: https://vent-ukr.com.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
03151, м. Київ, вул. Смілянська, 7
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «ВЕНТИЛЯЦІЯ УКРАЇНИ, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах