ІНСТИТУТ ЄВРОБІЗНЕСУ , ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
88000, м. Ужгород, вул. Боженка, 2-4
Телефони
Керівник, директор
Сойнов Сергій Федорович
Бухгалтер
Коротков Валерій Львович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ35561476
Кількість працівників8 чол.
Дата реєстрації03.12.2007
Дата оновлення06.11.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ІНСТИТУТ ЄВРОБІЗНЕСУ , ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД, ТОВ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНСТИТУТ ЄВРОБІЗНЕСУ , ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД, ТОВ» присвоєно код 35561476.

Керівником підприємства «ІНСТИТУТ ЄВРОБІЗНЕСУ , ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД, ТОВ» є Сойнов Сергій Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНСТИТУТ ЄВРОБІЗНЕСУ , ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД, ТОВ» — м. Ужгород, вул. Боженка, 2-4.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ІНСТИТУТ ЄВРОБІЗНЕСУ , ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах