ПРИВАТ СЕРВИС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
07100, Київська обл., м. Славутич, квар. Київський, 10, к. 10
Телефони
Керівник
Хуць Сергій Олександрович
Код ЄДРПОУ35643709
Дата реєстрації27.11.2012
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРИВАТ СЕРВИС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИВАТ СЕРВИС, ТОВ» присвоєно код 35643709.

Керівником підприємства «ПРИВАТ СЕРВИС, ТОВ» є Хуць Сергій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИВАТ СЕРВИС, ТОВ» — Київська обл., м. Славутич, квар. Київський, 10, к. 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИВАТ СЕРВИС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах