АГЕНТСТВО ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ТЕАТРАЛЬНОЇ ТА КОНЦЕРТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)

Контакти

Юридична адреса
01024, м. Київ, бульвар Шевченка, 3
Телефони
E-mail
Керівник, директор
Мацейко Ольга Олександрівна
Бухгалтер
Сиротенко Тетяна Олександрівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ35648183
Кількість працівників7 чол.
Дата реєстрації24.12.2007
Дата оновлення06.11.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «АГЕНТСТВО ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ТЕАТРАЛЬНОЇ ТА КОНЦЕРТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГЕНТСТВО ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ТЕАТРАЛЬНОЇ ТА КОНЦЕРТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)» присвоєно код 35648183.

Керівником підприємства «АГЕНТСТВО ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ТЕАТРАЛЬНОЇ ТА КОНЦЕРТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)» є Мацейко Ольга Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГЕНТСТВО ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ТЕАТРАЛЬНОЇ ТА КОНЦЕРТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)» — м. Київ, бульвар Шевченка, 3.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «АГЕНТСТВО ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ТЕАТРАЛЬНОЇ ТА КОНЦЕРТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах