ТК-ТЕХНІКА, ПП

Контакти

Юридична адреса
07300, Київська обл., Вишгородський р-н., м. Вишгород, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, б. 12/9
Керівник
Тищенко Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ35656791
Дата реєстрації26.09.2012
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТК-ТЕХНІКА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТК-ТЕХНІКА, ПП» присвоєно код 35656791.

Керівником підприємства «ТК-ТЕХНІКА, ПП» є Тищенко Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТК-ТЕХНІКА, ПП» — Київська обл., Вишгородський р-н., м. Вишгород, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, б. 12/9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТК-ТЕХНІКА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах