ЕКОЛОГІЧНА МУНІЦИПАЛЬНА РАДА, ГО

Контакти

Юридична адреса
03115, м. Київ, вул. Котельникова, 25, к. 316
Керівник
Шевчук Любов Антонівна
Код ЄДРПОУ35704373
Дата реєстрації04.02.2008
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕКОЛОГІЧНА МУНІЦИПАЛЬНА РАДА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКОЛОГІЧНА МУНІЦИПАЛЬНА РАДА, ГО» присвоєно код 35704373.

Керівником підприємства «ЕКОЛОГІЧНА МУНІЦИПАЛЬНА РАДА, ГО» є Шевчук Любов Антонівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКОЛОГІЧНА МУНІЦИПАЛЬНА РАДА, ГО» — м. Київ, вул. Котельникова, 25, к. 316.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКОЛОГІЧНА МУНІЦИПАЛЬНА РАДА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах