ВІКТОРІЯ-МЕЛІТОПОЛЬ, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
72319, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Героїв України, 177
Телефони
Керівник
Карташова Антоніна Михайлівна
Код ЄДРПОУ35719877
Дата реєстрації18.06.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІКТОРІЯ-МЕЛІТОПОЛЬ, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІКТОРІЯ-МЕЛІТОПОЛЬ, ОСББ» присвоєно код 35719877.

Керівником підприємства «ВІКТОРІЯ-МЕЛІТОПОЛЬ, ОСББ» є Карташова Антоніна Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІКТОРІЯ-МЕЛІТОПОЛЬ, ОСББ» — Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Героїв України, 177.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІКТОРІЯ-МЕЛІТОПОЛЬ, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах