ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО РАДЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА АДАМОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
12263, Житомирська обл., Радомишльський р-н, с. Гута-Забілоцька, вул. Гута-Забілоцька, 83
Телефони
Керівник
Радченко Олександр Адамович
Код ЄДРПОУ35783392
Дата реєстрації23.05.2012
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО РАДЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА АДАМОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО РАДЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА АДАМОВИЧА» присвоєно код 35783392.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО РАДЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА АДАМОВИЧА» є Радченко Олександр Адамович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО РАДЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА АДАМОВИЧА» — Житомирська обл., Радомишльський р-н, с. Гута-Забілоцька, вул. Гута-Забілоцька, 83.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО РАДЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА АДАМОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах