ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КИТАЙСЬКО-УКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДЖУН СІНЬ"

Контакти

Юридична адреса
65012, м. Одеса, вул. Пушкінська, 68
Телефони
Керівник
Чжао Цзяньцян
Код ЄДРПОУ35819287
Дата реєстрації10.06.2011
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КИТАЙСЬКО-УКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ДЖУН СІНЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КИТАЙСЬКО-УКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДЖУН СІНЬ"» присвоєно код 35819287.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КИТАЙСЬКО-УКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДЖУН СІНЬ"» є Чжао Цзяньцян, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КИТАЙСЬКО-УКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДЖУН СІНЬ"» — м. Одеса, вул. Пушкінська, 68.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КИТАЙСЬКО-УКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ДЖУН СІНЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах