ЗАТИШОК +, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
11700, Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Пушкіна, 8а
Телефони
Керівник
Поповська Наталія Ігорівна
Код ЄДРПОУ35824302
Дата реєстрації13.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАТИШОК +, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАТИШОК +, ОСББ» присвоєно код 35824302.

Керівником підприємства «ЗАТИШОК +, ОСББ» є Поповська Наталія Ігорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАТИШОК +, ОСББ» — Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Пушкіна, 8а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАТИШОК +, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах