ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО МЕЛІОРАТОРІВ І ВОДОГОСПОДАРНИКІВ"

Контакти

Юридична адреса
69095, м. Запоріжжя, просп. Соборний, 105
Телефони
Керівник
Шляховчук Володимир Андрійович
Код ЄДРПОУ35842122
Дата реєстрації11.10.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ТОВАРИСТВО МЕЛІОРАТОРІВ І ВОДОГОСПОДАРНИКІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО МЕЛІОРАТОРІВ І ВОДОГОСПОДАРНИКІВ"» присвоєно код 35842122.

Керівником підприємства «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО МЕЛІОРАТОРІВ І ВОДОГОСПОДАРНИКІВ"» є Шляховчук Володимир Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО МЕЛІОРАТОРІВ І ВОДОГОСПОДАРНИКІВ"» — м. Запоріжжя, просп. Соборний, 105.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ТОВАРИСТВО МЕЛІОРАТОРІВ І ВОДОГОСПОДАРНИКІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах