ЦЕБРІВЧАНКА, ГО

Контакти

Юридична адреса
47265, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Цебрів, вул. Шкільна, 14
Керівник
Бурдейна Олександра Тадеївна
Код ЄДРПОУ35846368
Дата реєстрації26.01.2009
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЦЕБРІВЧАНКА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕБРІВЧАНКА, ГО» присвоєно код 35846368.

Керівником підприємства «ЦЕБРІВЧАНКА, ГО» є Бурдейна Олександра Тадеївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕБРІВЧАНКА, ГО» — Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Цебрів, вул. Шкільна, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕБРІВЧАНКА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах