ГО ”ГРОМАДСЬКИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ РУХ ”ЗЕЛЕНІ”

Контакти

Юридична адреса
65102, м. Одеса, дорога Південна, 297, к. 75
Керівник
Курнік Вадим Миколайович
Код ЄДРПОУ35992348
Дата реєстрації30.05.2008
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ГО ”ГРОМАДСЬКИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ РУХ ”ЗЕЛЕНІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГО ”ГРОМАДСЬКИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ РУХ ”ЗЕЛЕНІ”» присвоєно код 35992348.

Керівником підприємства «ГО ”ГРОМАДСЬКИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ РУХ ”ЗЕЛЕНІ”» є Курнік Вадим Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГО ”ГРОМАДСЬКИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ РУХ ”ЗЕЛЕНІ”» — м. Одеса, дорога Південна, 297, к. 75.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ГО ”ГРОМАДСЬКИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ РУХ ”ЗЕЛЕНІ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах