17, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02081, м. Київ, вул. Урлівська, 17, оф. 10
Телефони
Керівник
Онищенко В’ячеслав Сергійович
Код ЄДРПОУ35995642
Дата реєстрації17.06.2008
Дата оновлення19.02.2015

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «17, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «17, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 35995642.

Керівником підприємства «17, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» є Онищенко В’ячеслав Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «17, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» — м. Київ, вул. Урлівська, 17, оф. 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «17, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах