САІР-ГРУП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
68001, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 2, к. 204
Телефони
Керівник
Залойло Ілона Володимирівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ35995731
Дата реєстрації19.06.2008
Дата оновлення13.06.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «САІР-ГРУП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САІР-ГРУП, ТОВ» присвоєно код 35995731.

Керівником підприємства «САІР-ГРУП, ТОВ» є Залойло Ілона Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САІР-ГРУП, ТОВ» — Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 2, к. 204.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САІР-ГРУП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах