ЗЕР ГУТ ВОЯЖ, ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
02140, м. Київ, просп. Бажана, 26, к. 53
Телефони
Керівник
Тараненко Наталія Володимирівна
Код ЄДРПОУ35995800
Дата реєстрації24.06.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗЕР ГУТ ВОЯЖ, ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЕР ГУТ ВОЯЖ, ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ, ПП» присвоєно код 35995800.

Керівником підприємства «ЗЕР ГУТ ВОЯЖ, ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ, ПП» є Тараненко Наталія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЕР ГУТ ВОЯЖ, ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ, ПП» — м. Київ, просп. Бажана, 26, к. 53.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЕР ГУТ ВОЯЖ, ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах