КРЕАТИВНА АГЕНЦІЯ ”ЕН.АЗЕР”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02099, м. Київ, вул. Ялтинська, 5б
Телефони
Керівник
Холоденко Катерина Анатоліївна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ35995857
Дата реєстрації24.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРЕАТИВНА АГЕНЦІЯ ”ЕН.АЗЕР”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРЕАТИВНА АГЕНЦІЯ ”ЕН.АЗЕР”, ТОВ» присвоєно код 35995857.

Керівником підприємства «КРЕАТИВНА АГЕНЦІЯ ”ЕН.АЗЕР”, ТОВ» є Холоденко Катерина Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРЕАТИВНА АГЕНЦІЯ ”ЕН.АЗЕР”, ТОВ» — м. Київ, вул. Ялтинська, 5б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРЕАТИВНА АГЕНЦІЯ ”ЕН.АЗЕР”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах