ЛАНАГРОКЕПІТАЛ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02099, м. Київ, Дарницький р-н., вул. БОРИСПІЛЬСЬКА, б. 9, корпус 61, офіс 22
Телефони
Керівник
Катарама Юрій Васильович
Код ЄДРПОУ35995878
Дата реєстрації24.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛАНАГРОКЕПІТАЛ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛАНАГРОКЕПІТАЛ, ТОВ» присвоєно код 35995878.

Керівником підприємства «ЛАНАГРОКЕПІТАЛ, ТОВ» є Катарама Юрій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛАНАГРОКЕПІТАЛ, ТОВ» — м. Київ, Дарницький р-н., вул. БОРИСПІЛЬСЬКА, б. 9, корпус 61, офіс 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛАНАГРОКЕПІТАЛ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах