КРЕДИТНІ ТРАДИЦІЇ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02088, м. Київ, пров. Геофізиків, 12
Телефони
Керівник
Сасін Іван Володимирович
Код ЄДРПОУ35996080
Дата реєстрації16.09.2008
Дата оновлення20.07.2011
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРЕДИТНІ ТРАДИЦІЇ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРЕДИТНІ ТРАДИЦІЇ, ТОВ» присвоєно код 35996080.

Керівником підприємства «КРЕДИТНІ ТРАДИЦІЇ, ТОВ» є Сасін Іван Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРЕДИТНІ ТРАДИЦІЇ, ТОВ» — м. Київ, пров. Геофізиків, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРЕДИТНІ ТРАДИЦІЇ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах