Я Є ІНВЕСТ ДОНБАС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02095, м. Київ, вул. Княжий Затон, 16б, оф. 77
Керівник
Розвадовський Володимир Семенович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ35996211
Дата реєстрації04.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «Я Є ІНВЕСТ ДОНБАС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «Я Є ІНВЕСТ ДОНБАС, ТОВ» присвоєно код 35996211.

Керівником підприємства «Я Є ІНВЕСТ ДОНБАС, ТОВ» є Розвадовський Володимир Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «Я Є ІНВЕСТ ДОНБАС, ТОВ» — м. Київ, вул. Княжий Затон, 16б, оф. 77.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «Я Є ІНВЕСТ ДОНБАС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах