БЕРШАДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП

Контакти

Юридична адреса
24400, Вінницька обл., Бершадський р-н, м. Бершадь, вул. Червоноармійська, 56
Телефони
Керівник
Загон Лідія Леонтіївна
Код ЄДРПОУ35996431
Дата реєстрації27.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЕРШАДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕРШАДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП» присвоєно код 35996431.

Керівником підприємства «БЕРШАДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП» є Загон Лідія Леонтіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕРШАДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП» — Вінницька обл., Бершадський р-н, м. Бершадь, вул. Червоноармійська, 56.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЕРШАДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах