МАЙБУТНЄ В НАШИХ РУКАХ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ-

Контакти

Юридична адреса
24405, Вінницька обл., Бершадський р-н, с. Флорине, вул. Колгоспна, 15
Керівник
Муляр Віталій Вікторович
Код ЄДРПОУ35996494
Дата реєстрації05.09.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАЙБУТНЄ В НАШИХ РУКАХ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ-» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЙБУТНЄ В НАШИХ РУКАХ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ-» присвоєно код 35996494.

Керівником підприємства «МАЙБУТНЄ В НАШИХ РУКАХ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ-» є Муляр Віталій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЙБУТНЄ В НАШИХ РУКАХ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ-» — Вінницька обл., Бершадський р-н, с. Флорине, вул. Колгоспна, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЙБУТНЄ В НАШИХ РУКАХ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ-»
Поділіться інформацією в соцмережах