МЕГАДЕНТ, ПП

Контакти

Юридична адреса
24500, Вінницька обл., Ямпільський р-н., м. Ямпіль, вул. ЛЕНІНА, б. 93/22А
Телефони
Керівник
Сатановський Сергій Володимирович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ35996562
Дата реєстрації12.05.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МЕГАДЕНТ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕГАДЕНТ, ПП» присвоєно код 35996562.

Керівником підприємства «МЕГАДЕНТ, ПП» є Сатановський Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕГАДЕНТ, ПП» — Вінницька обл., Ямпільський р-н., м. Ямпіль, вул. ЛЕНІНА, б. 93/22А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕГАДЕНТ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах