ЯМПІЛЬСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЯМПІЛЬЩИНИ"

Контакти

Юридична адреса
24500, Вінницька обл., Ямпільський р-н, м. Ямпіль, вул. Свободи, 134
Керівник
Найко Анна Іванівна
Код ЄДРПОУ35996651
Дата реєстрації24.07.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЯМПІЛЬСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МОЛОДЬ ЯМПІЛЬЩИНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЯМПІЛЬСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЯМПІЛЬЩИНИ"» присвоєно код 35996651.

Керівником підприємства «ЯМПІЛЬСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЯМПІЛЬЩИНИ"» є Найко Анна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЯМПІЛЬСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ЯМПІЛЬЩИНИ"» — Вінницька обл., Ямпільський р-н, м. Ямпіль, вул. Свободи, 134.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЯМПІЛЬСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МОЛОДЬ ЯМПІЛЬЩИНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах