РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-ПОКРОВСЬКОГО ХРАМУ С. ТРОСТЯНЕЦЬ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
24520, Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н, с. Тростянець
Телефони
Керівник
Амброзяк Василь Васильович
Код ЄДРПОУ35996714
Дата реєстрації15.05.1992
Дата оновлення25.10.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-ПОКРОВСЬКОГО ХРАМУ С. ТРОСТЯНЕЦЬ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-ПОКРОВСЬКОГО ХРАМУ С. ТРОСТЯНЕЦЬ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 35996714.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-ПОКРОВСЬКОГО ХРАМУ С. ТРОСТЯНЕЦЬ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» є Амброзяк Василь Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-ПОКРОВСЬКОГО ХРАМУ С. ТРОСТЯНЕЦЬ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» — Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н, с. Тростянець.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-ПОКРОВСЬКОГО ХРАМУ С. ТРОСТЯНЕЦЬ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах