СПЕЦЗЕМТЕХНІКА-1, ПП

Контакти

Юридична адреса
21100, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 83, к. 67
Телефони
Керівник
Кудрін Павло Геннадійович
Код ЄДРПОУ35996941
Дата реєстрації24.06.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СПЕЦЗЕМТЕХНІКА-1, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПЕЦЗЕМТЕХНІКА-1, ПП» присвоєно код 35996941.

Керівником підприємства «СПЕЦЗЕМТЕХНІКА-1, ПП» є Кудрін Павло Геннадійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПЕЦЗЕМТЕХНІКА-1, ПП» — м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 83, к. 67.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПЕЦЗЕМТЕХНІКА-1, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах