ПІВДЕНЬ, ДОЧП ТОВ ”ЄДИНА РОДИНА”

Контакти

Юридична адреса
21001, м. Вінниця, пл. Жовтнева, 1, к. 230
Керівник
Василевський Ігор Вікторович
Код ЄДРПОУ35997021
Дата реєстрації09.06.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІВДЕНЬ, ДОЧП ТОВ ”ЄДИНА РОДИНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІВДЕНЬ, ДОЧП ТОВ ”ЄДИНА РОДИНА”» присвоєно код 35997021.

Керівником підприємства «ПІВДЕНЬ, ДОЧП ТОВ ”ЄДИНА РОДИНА”» є Василевський Ігор Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІВДЕНЬ, ДОЧП ТОВ ”ЄДИНА РОДИНА”» — м. Вінниця, пл. Жовтнева, 1, к. 230.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІВДЕНЬ, ДОЧП ТОВ ”ЄДИНА РОДИНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах