ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СПОРТИВНА ОРГАНІЗАЦІЯ"АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛЬНИХ АРБІТРІВ"

Контакти

Юридична адреса
21007, м. Вінниця, вул. Замостянська, 7, к. 302
Телефони
Керівник
Куниця Михайло Шмулевич
Код ЄДРПОУ35997042
Дата реєстрації21.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СПОРТИВНА ОРГАНІЗАЦІЯ”АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛЬНИХ АРБІТРІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СПОРТИВНА ОРГАНІЗАЦІЯ"АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛЬНИХ АРБІТРІВ"» присвоєно код 35997042.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СПОРТИВНА ОРГАНІЗАЦІЯ"АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛЬНИХ АРБІТРІВ"» є Куниця Михайло Шмулевич, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СПОРТИВНА ОРГАНІЗАЦІЯ"АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛЬНИХ АРБІТРІВ"» — м. Вінниця, вул. Замостянська, 7, к. 302.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СПОРТИВНА ОРГАНІЗАЦІЯ”АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛЬНИХ АРБІТРІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах