ФЕДЕРАЦІЯ ПЛЯЖНОЇ БОРОТЬБИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО

Контакти

Юридична адреса
21000, м. Вінниця, вул. Ратушної, 128, к. 510
Телефони
Керівник
Даіаурі Важа Шотайович
Код ЄДРПОУ35997420
Дата реєстрації10.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕДЕРАЦІЯ ПЛЯЖНОЇ БОРОТЬБИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕДЕРАЦІЯ ПЛЯЖНОЇ БОРОТЬБИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» присвоєно код 35997420.

Керівником підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ ПЛЯЖНОЇ БОРОТЬБИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» є Даіаурі Важа Шотайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ ПЛЯЖНОЇ БОРОТЬБИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» — м. Вінниця, вул. Ратушної, 128, к. 510.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕДЕРАЦІЯ ПЛЯЖНОЇ БОРОТЬБИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах