ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ МОРСЬКОЇ ТА РИБОГОСПОДАРСЬКОЇ ГАЛУЗІ

Контакти

Юридична адреса
21050, м. Вінниця, вул. Володарського, 12, к. 4
Телефони
Керівник
Криворука Сергій Володимирович
Код ЄДРПОУ35997456
Дата реєстрації10.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ МОРСЬКОЇ ТА РИБОГОСПОДАРСЬКОЇ ГАЛУЗІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ МОРСЬКОЇ ТА РИБОГОСПОДАРСЬКОЇ ГАЛУЗІ» присвоєно код 35997456.

Керівником підприємства «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ МОРСЬКОЇ ТА РИБОГОСПОДАРСЬКОЇ ГАЛУЗІ» є Криворука Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ МОРСЬКОЇ ТА РИБОГОСПОДАРСЬКОЇ ГАЛУЗІ» — м. Вінниця, вул. Володарського, 12, к. 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ МОРСЬКОЇ ТА РИБОГОСПОДАРСЬКОЇ ГАЛУЗІ»
Поділіться інформацією в соцмережах