АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛИЩА СУТИСКИ, ГО

Контакти

Юридична адреса
23320, Вінницька обл., Тиврівський р-н, смт. Сутиски, просп. Перемоги, 21
Телефони
Керівник
Присяжний Петро Олександрович
Код ЄДРПОУ35997524
Дата реєстрації05.09.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛИЩА СУТИСКИ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛИЩА СУТИСКИ, ГО» присвоєно код 35997524.

Керівником підприємства «АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛИЩА СУТИСКИ, ГО» є Присяжний Петро Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛИЩА СУТИСКИ, ГО» — Вінницька обл., Тиврівський р-н, смт. Сутиски, просп. Перемоги, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛИЩА СУТИСКИ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах