ПРОГРЕС, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО КООПЕРАТИВУ

Контакти

Юридична адреса
23350, Вінницька обл., Тиврівський р-н, с. Івонівці
Керівник
Довгань Іван Петрович
Код ЄДРПОУ35997550
Дата реєстрації01.04.2002
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОГРЕС, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО КООПЕРАТИВУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОГРЕС, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО КООПЕРАТИВУ» присвоєно код 35997550.

Керівником підприємства «ПРОГРЕС, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО КООПЕРАТИВУ» є Довгань Іван Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОГРЕС, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО КООПЕРАТИВУ» — Вінницька обл., Тиврівський р-н, с. Івонівці.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОГРЕС, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО КООПЕРАТИВУ»
Поділіться інформацією в соцмережах