ОРІХІВСЬКА СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ, ГО

Контакти

Юридична адреса
70500, Запорізька обл., Оріхівський р-н, м. Оріхів, вул. Московська, 10
Керівник
Булаткіна Людмила Анатоліївна
Код ЄДРПОУ35997608
Дата реєстрації18.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОРІХІВСЬКА СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРІХІВСЬКА СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ, ГО» присвоєно код 35997608.

Керівником підприємства «ОРІХІВСЬКА СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ, ГО» є Булаткіна Людмила Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРІХІВСЬКА СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ, ГО» — Запорізька обл., Оріхівський р-н, м. Оріхів, вул. Московська, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРІХІВСЬКА СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах