ОСВ БІТІ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08131, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., село Софіївська Борщагівка, вул. МАЛА КІЛЬЦЕВА, б. 10/1
Телефони
Керівник
Вайханський Олег Олегович
Код ЄДРПОУ35997634
Дата реєстрації11.06.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОСВ БІТІ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОСВ БІТІ, ТОВ» присвоєно код 35997634.

Керівником підприємства «ОСВ БІТІ, ТОВ» є Вайханський Олег Олегович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОСВ БІТІ, ТОВ» — Київська обл., Києво-Святошинський р-н., село Софіївська Борщагівка, вул. МАЛА КІЛЬЦЕВА, б. 10/1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОСВ БІТІ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах