АВТОЦЕНТР СТАРТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08161, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Тарасівка, вул. Шевченка, 67
Телефони
Керівник
Беліменко В’ячеслав Григорович
Код ЄДРПОУ35997655
Дата реєстрації11.06.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АВТОЦЕНТР СТАРТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОЦЕНТР СТАРТ, ТОВ» присвоєно код 35997655.

Керівником підприємства «АВТОЦЕНТР СТАРТ, ТОВ» є Беліменко В’ячеслав Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОЦЕНТР СТАРТ, ТОВ» — Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Тарасівка, вул. Шевченка, 67.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОЦЕНТР СТАРТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах