БУДКОМПЛЕКТ-2, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65031, Одеська обл., м. Одеса, Суворовський р-н., вул. МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО, б. 39/Е
Телефони
Керівник
Тимофеєнко Володимир Олександрович
Код ЄДРПОУ35997922
Дата реєстрації02.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БУДКОМПЛЕКТ-2, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДКОМПЛЕКТ-2, ТОВ» присвоєно код 35997922.

Керівником підприємства «БУДКОМПЛЕКТ-2, ТОВ» є Тимофеєнко Володимир Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДКОМПЛЕКТ-2, ТОВ» — Одеська обл., м. Одеса, Суворовський р-н., вул. МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО, б. 39/Е.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДКОМПЛЕКТ-2, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах