КАВ-БУДМАКС, ПП

Контакти

Юридична адреса
94407, Луганська обл., м. Сорокине, квар. Лютикова, 2, к. 35
Телефони
Керівник
Кривенко Олександр Володимирович
Код ЄДРПОУ35998664
Дата реєстрації31.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАВ-БУДМАКС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАВ-БУДМАКС, ПП» присвоєно код 35998664.

Керівником підприємства «КАВ-БУДМАКС, ПП» є Кривенко Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАВ-БУДМАКС, ПП» — Луганська обл., м. Сорокине, квар. Лютикова, 2, к. 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАВ-БУДМАКС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах