ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ" М.СУХОДІЛЬСЬК"

Контакти

Юридична адреса
94420, Луганська обл., м. Сорокине, м. Суходільськ, вул. Раскової, 14, к. 4
Телефони
Керівник
Макаренко Марина В’ячеславівна
Код ЄДРПОУ35998690
Дата реєстрації16.09.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ” М.СУХОДІЛЬСЬК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ" М.СУХОДІЛЬСЬК"» присвоєно код 35998690.

Керівником підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ" М.СУХОДІЛЬСЬК"» є Макаренко Марина В’ячеславівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ" М.СУХОДІЛЬСЬК"» — Луганська обл., м. Сорокине, м. Суходільськ, вул. Раскової, 14, к. 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ” М.СУХОДІЛЬСЬК”»
Поділіться інформацією в соцмережах