ОБЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ТЕРЕМОК" М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"

Контакти

Юридична адреса
94415, Луганська обл., м. Сорокине, м. Молодогвардійськ, вул. Молодогвардійська, 16, к. 2
Керівник
Кухтіна Ольга Володимирівна
Код ЄДРПОУ35998706
Дата реєстрації16.09.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”ТЕРЕМОК” М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ТЕРЕМОК" М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"» присвоєно код 35998706.

Керівником підприємства «ОБЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ТЕРЕМОК" М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"» є Кухтіна Ольга Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ТЕРЕМОК" М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"» — Луганська обл., м. Сорокине, м. Молодогвардійськ, вул. Молодогвардійська, 16, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”ТЕРЕМОК” М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК”»
Поділіться інформацією в соцмережах