ПОБЕДА М. КРАСНОДОН, АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО, ГО

Контакти

Юридична адреса
94407, Луганська обл., м. Сорокине, вул. Туркенича, 52а
Керівник
Беринчик Володимир Вікторович
Код ЄДРПОУ35998711
Дата реєстрації16.09.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОБЕДА М. КРАСНОДОН, АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОБЕДА М. КРАСНОДОН, АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО, ГО» присвоєно код 35998711.

Керівником підприємства «ПОБЕДА М. КРАСНОДОН, АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО, ГО» є Беринчик Володимир Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОБЕДА М. КРАСНОДОН, АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО, ГО» — Луганська обл., м. Сорокине, вул. Туркенича, 52а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОБЕДА М. КРАСНОДОН, АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах