КРАСНОДОНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР, КП

Контакти

Юридична адреса
94407, Луганська обл., м. Сорокине, МІКРОЦЕНТР, б. 17
Телефони
Керівник
Черепанова Вікторія Леонідівна
Код ЄДРПОУ35998789
Дата реєстрації24.10.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРАСНОДОНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАСНОДОНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР, КП» присвоєно код 35998789.

Керівником підприємства «КРАСНОДОНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР, КП» є Черепанова Вікторія Леонідівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАСНОДОНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР, КП» — Луганська обл., м. Сорокине, МІКРОЦЕНТР, б. 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАСНОДОНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах