ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "БУРЕВІСНИК" М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"

Контакти

Юридична адреса
94415, Луганська обл., м. Сорокине, м. Молодогвардійськ, квар. Кошового, 57, к. 7
Телефони
Керівник
Карпова Олена Володимирівна
Код ЄДРПОУ35998837
Дата реєстрації18.11.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”БУРЕВІСНИК” М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "БУРЕВІСНИК" М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"» присвоєно код 35998837.

Керівником підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "БУРЕВІСНИК" М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"» є Карпова Олена Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "БУРЕВІСНИК" М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"» — Луганська обл., м. Сорокине, м. Молодогвардійськ, квар. Кошового, 57, к. 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”БУРЕВІСНИК” М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК”»
Поділіться інформацією в соцмережах