СХІД-АВТО-ТРЕЙД, ПП

Контакти

Юридична адреса
02092, м. Київ, вул. Алма-Атинська, 35а
Телефони
Керівник
Козінський Віталій Віталійович
Код ЄДРПОУ35998863
Дата реєстрації18.11.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СХІД-АВТО-ТРЕЙД, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СХІД-АВТО-ТРЕЙД, ПП» присвоєно код 35998863.

Керівником підприємства «СХІД-АВТО-ТРЕЙД, ПП» є Козінський Віталій Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СХІД-АВТО-ТРЕЙД, ПП» — м. Київ, вул. Алма-Атинська, 35а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СХІД-АВТО-ТРЕЙД, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах