ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КРАСНОДОНСЬКОГО РАЙОННОГО ВІДДІЛУ ГУ МНС УКРАЇНИ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
94404, Луганська обл., м. Сорокине, просп. 60-річчя СРСР, 5
Керівник
Лобачева Олена Василівна
Код ЄДРПОУ35998892
Дата реєстрації15.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КРАСНОДОНСЬКОГО РАЙОННОГО ВІДДІЛУ ГУ МНС УКРАЇНИ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КРАСНОДОНСЬКОГО РАЙОННОГО ВІДДІЛУ ГУ МНС УКРАЇНИ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ» присвоєно код 35998892.

Керівником підприємства «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КРАСНОДОНСЬКОГО РАЙОННОГО ВІДДІЛУ ГУ МНС УКРАЇНИ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ» є Лобачева Олена Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КРАСНОДОНСЬКОГО РАЙОННОГО ВІДДІЛУ ГУ МНС УКРАЇНИ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ» — Луганська обл., м. Сорокине, просп. 60-річчя СРСР, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КРАСНОДОНСЬКОГО РАЙОННОГО ВІДДІЛУ ГУ МНС УКРАЇНИ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах