РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "СВЯТА ТРІЙЦЯ" М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"

Контакти

Юридична адреса
94415, Луганська обл., м. Сорокине, м. Молодогвардійськ, вул. Литвинова, 8
Телефони
Керівник
Бедреківська Лариса Володимирівна
Код ЄДРПОУ35998968
Дата реєстрації17.12.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ”СВЯТА ТРІЙЦЯ” М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "СВЯТА ТРІЙЦЯ" М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"» присвоєно код 35998968.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "СВЯТА ТРІЙЦЯ" М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"» є Бедреківська Лариса Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "СВЯТА ТРІЙЦЯ" М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"» — Луганська обл., м. Сорокине, м. Молодогвардійськ, вул. Литвинова, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ”СВЯТА ТРІЙЦЯ” М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК”»
Поділіться інформацією в соцмережах