ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО "ПОЛІТ М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"

Контакти

Юридична адреса
94415, Луганська обл., м. Сорокине, м. Молодогвардійськ, вул. Осьмухіна, 13, к. 82
Телефони
Керівник
Гайдуков Роман Анатолійович
Код ЄДРПОУ35999055
Дата реєстрації27.04.2009
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО ”ПОЛІТ М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО "ПОЛІТ М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"» присвоєно код 35999055.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО "ПОЛІТ М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"» є Гайдуков Роман Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО "ПОЛІТ М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"» — Луганська обл., м. Сорокине, м. Молодогвардійськ, вул. Осьмухіна, 13, к. 82.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО ”ПОЛІТ М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК”»
Поділіться інформацією в соцмережах