ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРАСНОДОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
94404, Луганська обл., м. Сорокине, вул. ПЕРВОКІННА, б. 41
Керівник
Сорокіна Галина Миколаївна
Код ЄДРПОУ35999060
Дата реєстрації28.04.2009
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРАСНОДОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРАСНОДОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ » присвоєно код 35999060.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРАСНОДОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ » є Сорокіна Галина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРАСНОДОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ » — Луганська обл., м. Сорокине, вул. ПЕРВОКІННА, б. 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРАСНОДОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах