КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КРАСНОДОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДОЗВІЛЛЯ НАСЕЛЕННЯ"

Контакти

Юридична адреса
94404, Луганська обл., м. Сорокине, вул. Комсомольська, 6г
Керівник
Пісарєва Ірина Володимирівна
Код ЄДРПОУ35999102
Дата реєстрації27.05.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”КРАСНОДОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДОЗВІЛЛЯ НАСЕЛЕННЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КРАСНОДОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДОЗВІЛЛЯ НАСЕЛЕННЯ"» присвоєно код 35999102.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КРАСНОДОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДОЗВІЛЛЯ НАСЕЛЕННЯ"» є Пісарєва Ірина Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КРАСНОДОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДОЗВІЛЛЯ НАСЕЛЕННЯ"» — Луганська обл., м. Сорокине, вул. Комсомольська, 6г.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”КРАСНОДОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДОЗВІЛЛЯ НАСЕЛЕННЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах